FacebookGündemMobilPopülerSosyal Medya

WhatsApp yerine hangisini kullanırsınız? Anket

WhatsApp yerine hangisini kullanırsınız? Anket

WhatsApp yerine hangisini kullanırsınız?

WhatsApp’a alternatif uygulamalar

BiP

BiP; Turkcell tarafından iOS ve Android kullanıcıları için geliştirilen, tüm operatör abonelerinin kullanabileceği anlık mesajlaşma uygulamasıdır. BiP; App Store, Google Play, ve Huawei AppGallery üzerinden ücretsiz indirilebilmektedir.
Güncel sürüm: 3.61 / 30 Mart 2020
İşletim sistemi: iOS ve Android

Telegram

Telegram, çoklu platform desteği sunan, güvenli anlık mesajlaşma servisidir. Rus programcısı Pavel Durov tarafından yaratılmıştır. Telegram istemcileri hem mobil hem de masaüstü sistemleri için mevcuttur. Ağustos 2013’te yayın hayatına başlamıştır.
İlk piyasaya sunulma tarihi: 14 Ağustos 2013
İlk yayınlanma: Ağustos 2013
Boyut: 13 MB (Android); 35 MB (iOS); 18 MB (Windows Phone)
İşletim sistemi: Android, iOS, Windows Phone, Ubuntu Touch, Windows, Linux, OS X
Geliştirici(ler): Telegram Messenger LLP

Sunulan diller: İngilizce, İspanyolca, Almanca, Felemenkçe, İtalyanca, Fransızca, Arapça,  Portekizce, Korece, Malayca, Rusça, Ukraynaca ve Türkçe 

Signal

Signal, özgür ve açık kaynaklı, şifreli bir sesli arama, görüntülü arama ve anlık mesajlaşma uygulaması. Signal Vakfı ve Signal Messenger LLC tarafından geliştirmektedir. İnternet üzerinden dosyaları, sesli mesajları, görselleri ve videoları içerebilen kişiler arası veya grup mesajları göndermek için kullanılır.
İlk yayınlanma: 2014.07.29

İşletim sistemi Android 4.4 ve üstü iOS 10 ve üstü

iç makale

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı

Sadeceanket.com

Reklamların can sıkıcı olduğunun farkındayız ama sizlere hizmet vermeye devam edebilmemiz için reklam yayını yapmak zorundayız. Adblocker uygulamasından www.sadeceanket.com domainini kaldırarak bize destek olabilirsiniz.