Sadece Anket Kullanım Şartları ve Cezai Yükümlülükler

Sadece Anket Kullanım Şartları

1. sadeceanket.com üzerinde yapılan anketler; bir kuruluş, kurum veya kişilere küçük düşürücü anket olarak yapılması durumunda hesaplar duraklatılmakta veya kapatılmaktadır.

2. sadeceanket.com üzerinde yapılan anketlerde cinsel içerikli anketler yapılmaması kesinlikle yasaktır.
A. sadeceanket.com üzerinde yapılan cinsel içerikli anketlerde anket yapan kullanıcı hesabı durdurulmaktadır.
B. sadeceanket.com üzerinde cinsel içerikli anket yapan hesaplar ilk olarak 24 saat hesap duraklatma cezası almaktadır. Ancak hesap aktif olması durumunda kullanıcı aynı tarz anketler yapması durumunda süresiz kapatılma cezasına kadar devam etmektedir.
C. Ceza süreleri aşağıdaki gibidir.
Kullanıcı 50 şikayet sonrası 24 saat durdurulmaktadır.
Kullanıcı 100 şikayet sonrası 48 saat durdurulmaktadır.
Kullanıcı 200 şikayet sonrası 72 saat durdurulmaktadır.
Kullanıcı 500 şikayet üzerinde şikayet alması durumunda 7 iş günü durdurma cezası alacaktır.
Kullanıcı 2000 şikayet üzerinde şikayet alması durumunda süresiz hesap durdurma cezası alacaktır.
D. Kullanıcı telif hakkı içeren bir anket yapması ve şikayet gelmesi durumunda kullanıcıya cezai yükümlülükler uygulanabilmektedir.
E. Bir kullanıcıya ait bir ürün veya ürünlerin anketi yapılması durumunda şikayet gelmesi durumunda anket yapan kullanıcıya ihtarname iletilecektir.

  •  Kullanıcıya ulaşan ihtarnameyi kullanıcı dikkate almaz veya umursamaz ise bu kullanıcı hakkında cezai hükümler uygulanabilmektedir.
  • Anketçi yapılan tüm uyarılara rağmen usulsüz veya kurum, kuruluş veya kişileri küçük düşürücü anket yapması durumunda anketler Sadece Anket yönetimi tarafından kaldırılmakta ve kullanıcı hesabı kalıcı olarak kapatılmaktadır.

F. sadeceanket.com üzerinde yapılan anketlerde ırkçılık, hakaret v.b bir anket yapılması durumunda bu anketi yapan kullanıcı hesabı 48 saat durdurulmaktadır.

3. Yapılan anketlerde kişileri veya kurumları, farklı kişiler veya kurumlara karşı kışkırtması tespit edilmesi durumunda; kullanıcı hesabı duraklatılacaktır.

Sadece Anket Cezai Yükümlülükleri Yönetim Tarafından Alınan Kararlar Sonrası Düzenlenebilmektedir.

Başa dön tuşu
Kapalı

Sadeceanket.com

Reklamların can sıkıcı olduğunun farkındayız ama sizlere hizmet vermeye devam edebilmemiz için reklam yayını yapmak zorundayız. Adblocker uygulamasından www.sadeceanket.com domainini kaldırarak bize destek olabilirsiniz.