Nasıl Şikayet Edeceğiniz?

Bir anketi veya bir üyeliği şikayet etmek için yapmanız gerekenler aşağıdaki gibidir.

Size ait bir görseli kullanan farklı bir hesap üzerinde kullanıldığını tespit etmeniz durumunda Sadece Anket Şikayet Talebi bölümünden bildirmeniz gerekmektedir.

Sadece Anket’teki kötü amaçlı veya spam içerikleri şikayet etmenin en iyi yolu, içeriğin yakınındaki Görüşlerini bildir veya şikayet et bağlantısını kullanmaktır. Sadece Anket’te bir şey satın aldığınız bir işletmeyi şikayet etmek için, bu formu doldurabilirsiniz.

Şikayet nasıl edebilirim? 

  • Size ait görselin kullanılmış olduğu URL adresini kopyalamanız ve sonrasında şikayet talebi bölümü üzerinde bulunan URL adresi bölümüne eklemeniz gerekmektedir.
    • Şikayet edilen URL üzerinde bulunan size ait görsel olup olmadığı konusunda Sadece Anket yönetimi tarafından sizlere ulaşım sağlanarak bir kaç bilgi talep edilebilir.
    • Yapılan anket üzerinde firmanıza ait görsellerin bulunması ve firmanıza ait kötüye yorumlanan anket yapılması durumunda firmanıza ait admin, administrator, hostmaster, webmaster veya postmaster e-postaları üzerinden yapılan doğrulamalar sonrası anketler devre dışı bırakılacaktır.
  • Bir kullanıcı tarafından yapılan anket üzerinde, Irkçı veya bir Ulusun Milli değerlerini küçük düşüren anket yapılması durumunda, gelen şikayetler hızlı bir şekilde değerlendirerek anket sistem üzerinden silinecektir.
    • Bu tarz anket yapan kullanıcılar benzer anketler yapması durumunda bu hesaplar kalıcı olarak kapatılır.

Şikayet Değerlendirmeleri 

Bir anket hakkında yapılan şikayetler şikayet yönetimi tarafından kontrol edilerek en geç 15 iş günü içerisinde kesin karar verilerek sonuç uygulanmaktadır.

 

Başa dön tuşu
Kapalı

Sadeceanket.com

Reklamların can sıkıcı olduğunun farkındayız ama sizlere hizmet vermeye devam edebilmemiz için reklam yayını yapmak zorundayız. Adblocker uygulamasından www.sadeceanket.com domainini kaldırarak bize destek olabilirsiniz.